NZOZ Ginekologiczno Położniczy "JOLA- MED"

45-058 Opole, ul. Ozimska 25 (Kaskada)
REJESTRACJA: tel. 77 44 159 26
 

NZOZ „JOLA-MED” został utworzony z myślą o diagnostyce, zapobieganiu chorobom i ich leczeniu, a także w trosce o dobre samopoczucie kobiet. Tu Panie mogą znaleźć, intymną atmosferę, dyskrecję, profesjonalizm medyczny, miłą opiekę lekarsko - pielęgniarską.


Nowy adres: NZOZ Ginekologiczno Położniczy „JOLA- MED” 45-058 Opole, ul. Ozimska 25
- zobacz lokalizację

Przychodnia oferuje podstawową i specjalistyczną opiekę medyczną z zakresu: ginekologii, ginekologii dla dziewcząt, uroginekologii (kompleksowe leczenie i diagnostyka nietrzymania moczu), schorzeń okresu przekwitania, położnictwa, patologii ciąży, ginekologii estetycznej i plastycznej, ultrasonografii - w tym w uroginekologii.Przychodnia mieści się przy ulicy Ozimskiej 25/ IIIp.Kaskada w Opolu. W części ambulatoryjnej znajdują się gabinety ginekologiczne oraz gabinet zabiegowy. Przychodnia została założona w 2008 r. przez lek. med. Jolantę Wiśniewską. Przychodnia stopniowo rozszerza zakres świadczonych usług o te dziedziny medycyny, które służą poprawie jakości życia kobiet i opieki nad kobietami ciężarnymi.

Jako jedyni na Opolszczyźnie prowadzimy kompleksową diagnostykę uroginekologiczną- badanie uroginekologiczne, badania urodynamiczne, specjalistyczne usg uroginekologiczne. Stosujemy metody nieoperacyjne leczenia nietrzymania moczu: HiFU, osocze i fibryna bogatopłytkowa, pessaroterapia, laseroterapia, elektrostymulacje i biofeedback

Wszystkim pacjentkom zapewniamy anonimowość i pełną dyskrecję. Ważną rekompensatą za wykonaną usługę jest dla nas zadowolenie oraz satysfakcja naszych pacjentek.