NZOZ Ginekologiczno Położniczy "JOLA- MED"

45-058 Opole, ul. Ozimska 25 (Kaskada)
REJESTRACJA: tel. 77 44 159 26
 

Nowość! HIFU


Wysoko zogniskowana wiązka utradźwięków dopochwowo. Zogniskowane ultradźwięki to nowość na polskim rynku i prawdziwy przełom w rewitalizacji pochwy oraz metoda odnosząca sukces w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu.


HIFU w Ginekologii Estetycznej to nowe możliwości w przywracaniu naturalnej funkcjonalności stref intymnych Zabieg skutecznie ujędrnia wewnętrzne ścianki pochwy i zwęża jej średnicę, dzięki pobudzeniu naturalnych procesów odbudowy struktury tkanek. Terapia jest szczególnie polecana dla kobiet po porodzie, cierpiących przez efekt starzenia się, czy chcących poprawić jakość swojego życia seksualnego. Energia ultradźwięków HIFU jest dostarczana precyzyjnie do warstwy mięśniowej w ściance pochwy. W efekcie zostają zainicjonowane procesy odbudowy kolagenu i regeneracji tkanek. Zabieg HIFU znacząco poprawia komfort życia codziennego i seksualnego kobiety. Procedurę przeprowadzamy w gabinecie ginekologicznym w warunkach ambulatoryjnych, bez konieczności znieczulenia.

Wskazania do zabiegu:

  • zespół rozluźnienia pochwy (VRS)
  • porodowe zmiany w obrębie pochwy
  • wysiłkowe nietrzymanie moczu
Odblokuj wewnętrzne piękno swojego ciała za pomocą innowacji HIFU.

Skuteczne obkurczanie ścian pochwy. Profilaktyka nietrzymania moczu i obniżenia narządu płciowego. Skuteczne i bezpieczne HIFU bez uszkodzenia powierzchni tkanki. Satysfakcjonujący efekt uzyskiwany jest inaczej niż w przypadku laserów – struktura tkanki powierzchniowej nie jest uszkadzana podczas zastosowania technologii HIFU.